Yetenek Sizsiniz Türkiye 9 Kasım 2013

Standart

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in jüri üyeliğinde Türkiye’nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, Yetenek Sizsiniz Türkiye 9 Kasım 2013 izle onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan’ın sahne arkası sunumuyla “Yetenek Sizsiniz Türkiye” bu akşam Star’da.

Star TV’nin 9 Kasım 2013 Cumartesi Yayın Yetenek sizsiniz türkiye izle Akışı Programlar listesinde dikkat çeken yapımlar ve yapımların saati haberin devamında yer almaktadır. Gün içi küçük değişiklikler dışında bu yapımların değişmesi beklenmiyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler”in jüri üyeliğinde Türkiye”nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek.Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle Büyükak”ın sunduğu “3 Adam” bu hafta, eğlenceli sohbetleri, komik skeçleri, ünlü konuklarıyla ekrana gelecek.

Leave a Reply